Page 1 of 1

oliekoeler

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 7:51 pm
by irmin
een beetje een mooi formaat oliekoeler voor m'n bakmotorproject. Uiteraard zoek ik het liefst spul waar mensen vanaf willen omdat het in de weg licht. Ik heb zelf ook een berg spullen dus laat weten wat je zoekt en dan komen we er met ruilen vast wel uit.

PostPosted: Wed Sep 15, 2010 12:27 am
by Bart
Eens kijken op 'n auto-schroot?

Een beetje flinke motor, of turbo motor heeft vaak een extra radiatortje voor de olie, die zijn denk ik precies het formaat wat je zoekt.

Succes! Brt

PostPosted: Wed Sep 15, 2010 4:53 pm
by mano
oliekoelertje van een eend?

Image

keb er geen voor je liggen maar vast wel genoeg mensen die dat wel hebben of een eendegarage ofzo in de buurt....

gooi er wel eens eentje weg als de leidingen afbreken of geknikt zijn. :roll:

Re: oliekoeler

PostPosted: Fri Sep 14, 2012 8:06 am
by kaia
weet niet of je der nog 1 zoekt.heb der nog een 1 van een 4 takt blok.maar die is niet zo groot heb der zelf 1 gebruikt van een range rover van marktplaats afgehaald voor 3 tientjes http://link.marktplaats.nl/575096579 als je wil kan ik de maten ook door sturen

Re: oliekoeler

PostPosted: Fri Sep 14, 2012 8:07 am
by kaia
hahah kijk net pas naar de datum